Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. W trakcie polowania zastrzelony został myśliwy

  Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego finału polowania w okolicy wsi Strzemeszna w gminie Czerniewice. Funkcjonariusze zatrzymali jednego z uczestników, który już usłyszał zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci. 

 2. Komendant awansował policjanów

  27 policjantów za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych otrzymało awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrodzeni funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk mł. insp. Szymona Hermana - Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 3. "Za kółkiem po pijanemu"

  23 października o godzinie 12:00 na ulicy Granicznej doszło do kolizji drogowej, jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący oplem vectrą, wykonał nieprawidłowy manewr wymijania seata leona, na skutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Sprawca kolizji był trzeźwy, natomiast pokrzywdzony 32-letni mieszkaniec Tomaszowa wydmuchał w alkotest 1,1 promila. Na kierującego oplem został nałożony mandat karny, natomiast kierujący seatem, odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia.

 4. Odjechał spod sklepu kradzionym rowerem - został zatrzymany

  Odjechał spod sklepu kradzionym rowerem. Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, a skradziony rower powrócił do właścicielki.

 5. Zaginęła Kinga Kobacka

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionej 17-letniej Kingi Kobackiej Kobieta wyszła z domu w Tomaszowie Mazowieckim 18 lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie powróciła , nie skontaktowała się z rodziną.

 6. JAK ZOSTAĆ POLICJANTEM

  Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Jeśli zechcesz z nami pracować, to tworząc razem 100 tysięczną formację, będziemy odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto. Co trzeba zrobić, aby służyć w Policji? Oto szybki sposób na przejście wymaganych procedur. Trzymamy kciuki za sukces. Kto ma szansę na służbę w Policji?

 7. Spotkanie w Pałacu Prezydenckim- podsumowanie Dożynek Prezydenckich w Spale

  11 października 2016 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z udziałem Pary Prezydenckiej podsumowujące tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale. W pierwszej części uroczystości Szef Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska wręczyła dyplomy przedstawicielom różnych instytucji zaangażowanych w przygotowanie Dożynek. Podziękowania trafiły również na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł.insp. Szymona Hermana.

 8. wypadek drogowy w Będkowie

  15 czerwca o godzinie 7:10, w Będkowie, na ulicy Reymonta, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierujących mercedesem i motorowerem

 9. 28 z Tomaszowa oddało krew- w załączeniu lista osób które wygrały upominki

  Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z wielką przyjemnością informuje, że w trakcie akcji „Bijemy rekord sercem”, przeprowadzonej w dniu 21 października 2016 r. pobiliśmy rekord Polski w oddawaniu krwi w wielu lokalizacjach. Zebraliśmy 187,47 litrów krwi przekraczając tym samym o 9,47 litra poprzedni rekord. Od 21.X.2016 r. jesteśmy nowymi REKORDZISTAMI POLSKI. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.

 10. st. sierż. Marta Mysur przywiozła srebro z Pucharu Swiata

  W dniach 12-16 października 2016 roku w stolicy Węgier rozegrane zostały zawody Pucharu Świata w Taekwon-do ITF. Na matach w Budapeszcie wystartowało 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów - to dotychczas największy turniej w historii Taekwon-do ITF! W zawodach startowała Policjantka naszej Komendy st.sierż. Marta Mysur, która podsumowała cały rok międzynarodowych zmagań zdobywając srebrny medal Pucharu Świata w konkurencji technik specjalnych. Jest to kolejny ogromny sukces naszej koleżanki, zwłaszcza, że w konkurencji startowało aż 46 zawodniczek. Jesteśmy dumni z naszej koleżanki, która po raz kolejny nie zawiodła i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Policjantce życzymy kolejnych sukcesów.

Tagi

ślubowanie policjantów pijany kierowca policyjni emeryci kradzież bezpieczeństwo poszukiwany turniej piłki nożnej słuzby ponadnoramtywne bezpieczna droga do szkoły pedofil wandal zatrzymali pijanych kierujących zatrzymali pijanego kierującego przywłaszczenie dopalacze odnaleziona zaginiona policjanci na wodzie dożynki prezydenckie happening oszustwo wypadek drogowy złodziej mieszkaniowy święto policji motorowerzysta narkotyki zaginiona pierwsza pomoc zderzenie trzech pojazdów bezpieczny senior nowi policjanci pijany kierujący debata fałyszywy hydraulik uzależnienie pijani rodzice jabłko czy cytryna kradzież pieniędzy śmierć w lesie pogadanka dzielnicowy włamanie alkohol kradzież torebki poszukiwana prewencja uszkodzenie mienia woda akcja drogówki ŚDM powiatowy

Linki