Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany za zabójstwo kobiety

  Tomaszowscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o zabójstwo kobiety w lesie w miejscowości Zawada Za ten czyn grozi kara dożywotniego więzienia.

 2. WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W GARNIZONIE ŁÓDZKIM 2017

  Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Łapiński oraz Komendant Powiatowy w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman byli gospodarzami tegorocznych wojewódzkich obchodów Święta Policji 2017 roku, które odbyły się 14 lipca w Tomaszowie Mazowieckim.

 3. Uroczyste odsłonięcie obelisku

  Policjanci uroczyste Obchody Święta Policji rozpoczęli już 13 lipca. Tego dnia w Urzędzie Miasta odbyła się konferencja poświęcona golgocie funkcjonariuszy Policji państwowej w latach 1939 – 1940 na wschodnich terenach RP.

 4. Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim z okazji święta policji przyznał podległym funkcjonariuszom nagrody pieniężne i pochwały w rozkazie. Łącznie 198 policjantów i 37 pracowników policji otrzymało nagrody.

  Na przypomnienie zasługuje fakt, iż tomaszowscy policjanci zostali również wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów święta policji. Awans w stopniu otrzymało 65 tomaszowskich policjantów. W korpusie oficerów mianowanych zostało 5 funkcjonariuszy, w korpusie aspirantów 34, w korpusie podoficerów 17 i 9 szeregowych. Podczas wojewódzkiego święta policji srebrne medale za długoletnią służbę otrzymało 3 tomaszowskich funkcjonariuszy: Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Rafał Goszczyński oraz dyżurny tomaszowskiej policji asp. sztab. Krzysztof Bernacki. Medale za długoletnią służbę przyznawane są przez Prezydenta RP. Z Tomaszowskiej jednostki policji wyróżniony został przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji brązową odznaką zasłużony policjant st. asp. Przemysław Kozłowski. Wyszystkim wyróżnionym i awansowanym serdecznie gratulujemy.

 5. PRACOWNICA BANKU UDAREMNIŁA OSZUSTWO

  Oszuści metodą "na policjanta"usiłowali wyłudzić pieniądze od starszej mieszkanki Tomaszowa Udało się to udaremnić dzięki czujności pracownika banku, w którym kobieta zamierzała podjąć znaczną sumę pieniędzy.

 6. Śmierć na drodze

  Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce 13 lipca 2017r o godzinie 6:10, na drodze W 726, w Inowłodzu w okolicach kościoła Św. Idziego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący volkswagenem w transporterem 41-letni obywatel Ukrainy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

 7. Narkotyki nie trafią na rynek

  Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał amfetaminę, mefedron i uprawiał konopie. 32-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

 8. Śmiertelny wypadek drogowy. Policjanci apelują o ostrozność.

  5 lipca o godzinie 16:25 na drodze Żelechlinek – Rawa Mazowiecka, w miejscowości Nowe Byliny, w kierunku Żelechlinka doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 27 – letnia mieszkanka gminy Żelechlinek, kierując toyotą, na łuku drogi, poza terenem zabudowanym z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kierującej nie udało się uratować zmarła. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

 9. DZIAŁANIA PRĘDKOŚĆ

  Z analizy wypadków drogowych zaistniałych podczas tegorocznych wakacji wynika, że główna przyczyną zdarzeń w dalszym ciągu jest nadmierna prędkość. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, policjanci województwa łódzkiego w najbliższy weekend, 14-16 lipca 2017r przeprowadzą działania „Prędkość”. Celem tych działań jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości.

 10. Zostań policjantem!

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

Tagi

bezpieczny senior święto policji kradzież zaginiona bezpieczna droga do szkoły pogadanka zatrzymali pijanych kierujących bezpieczeństwo słuzby ponadnoramtywne pijani rodzice policyjni emeryci włamanie powiatowy pijany kierowca uszkodzenie mienia policjanci na wodzie ślubowanie policjantów dożynki prezydenckie happening zatrzymali pijanego kierującego złodziej mieszkaniowy jabłko czy cytryna poszukiwana śmierć w lesie zderzenie trzech pojazdów narkotyki poszukiwany fałyszywy hydraulik nowi policjanci dzielnicowi pijany kierujący alkohol debata motorowerzysta dzielnicowy ŚDM pedofil woda dopalacze oszustwo kradzież pieniędzy prewencja odblaski turniej piłki nożnej wypadek drogowy uzależnienie przywłaszczenie odnaleziona zaginiona akcja drogówki kradzież torebki

Linki