Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zobacz SPOT
dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Potrącił interweniującego policjanta

  Był pijany i bez prawa jazdy. Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego po pościgu obezwładnili kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Wcześniej kiedy jeden z funkcjonariuszy wyjmował ze stacyjki jego auta kluczyki uciekinier ruszył z impetem i uderzył w płot. Policjant trafił do szpitala a kierujący do policyjnego aresztu.

 2. Nielegalnie łowił ryby w Pilicy

  Zarzut nielegalnego poławiania ryb w obrębie ochronnym usłyszał 36 letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego , który 12 kwietnia 2018r. został zatrzymany podczas łowienia ryb w okolicy jazu na Pilicy.

 3. POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

  Kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Tomaszowa, którzy na terenie swoich posesji uprawiali konopie indyjskie. U 56 latka plantacja znajdowała się w pokoju, natomiast drugi podejrzany ,62- latek ,uprawiał rośliny w specjalnie przygotowanym namiocie foliowym. Łącznie policjanci zabezpieczyli 83 rośliny.

 4. Oszukali seniora

  11 kwietnia do tomaszowskich policjantów zgłosił się 73-latek, informując o oszustwie, którego padł ofiarą. Mężczyzna został zaczepiony przez parę oszustów, myśląc, że robi interes życia wypłacił oszczędności, które przekazał nieznajomym. W zamian dostał saszetkę, w której miały być dolary... a były chusteczki higieniczne.

 5. Narkotyki nie trafią na rynek

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 41-latka u którego zabezpieczono łącznie 67 gramów amfetaminy. Odpowie za posiadanie narkotyków.

 6. Tomaszowscy policjanci na targach pracy i edukacji

  Jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? Na te i wiele innych pytań 6 kwietnia 2018r. podczas targów pracy i edukacji odpowiadali tomaszowscy funkcjonariusze .

 7. Policjanci rozbili grupę przestępczą

  Tomaszowscy policjanci rozbili grupę specjalizującą się we włamaniach do samochodów ciężarowych na terenie przydrożnych parkingów i przy stacjach paliw. Sprawcy zostali zatrzymani kiedy wracali z kolejnego włamania. Wartość odzyskanego towaru to ponad 450 tysięcy złotych.

 8. DZIELNICOWY-POLICJANT PIERWSZEGO KONTAKTU

  Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie. W Tomaszowie Mazowieckim pracuje 10 dzielnicowych, natomiast łącznie z gminami służbę tą pełni 27 policjantów.

 9. 80-latka zatrzymała złodzieja

  80-letnia mieszkanka Tomaszowa skutecznie wystraszyła 40-letniego złodzieja. Mężczyzna ukradł saszetkę z oszczędnościami seniorki i próbował opuścić mieszkanie. Kobieta przytrzymała złodzieja i krzykiem zaalarmowała sąsiadów, którzy wezwali policję.

 10. Debata w Czerniewicach

  4 kwietnia 2018r w Czerniewicach w GOK policjanci zorganizowali otwartą debatę społeczną.’Głównym celem debaty były rozmowy z mieszkańcami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman, Komendant Komisariatu w Czerniewicach nadkom. Krzysztof Ludwiczak, Wójt Gminy Czerniewice Andrzej Bednarek, przedstawiciele klubu seniora, sołtysi oraz mieszkańcy gminy.

Tagi

kradzież wypadek drogowy utonięcie włamanie turniej piłki nożnej Marta Mysur mistrzyni poslki nielegalny połów ryb debata kolizja drogowe zatrzymany z narkotykami alarm bombowy bezpieczny senior pijany kierujący kradzież pieniędzy zaginiona oszustwo pierwsza pomoc śmierć w lesie tymczasowy areszt nietrzeźwy kierujący jabłko czy cytryna bezpieczna droga do szkoły policja wodna pokrzywdzone dzieci po służbie alkohol uzależnienie konkurs prelekcja policyjni emeryci pociski artyleryjskie poszukiwana zderzenie trzech pojazdów uszkodzenie mienia przywłaszczenie wandal prewencja ruch drogowy narkotyki kradzież torebki wypadek na torach pijani rodzice pogadanka dopalacze odnaleziona zaginiona rowerzyści porady marihuana poszukiwany happening bankomat

Linki