Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek w Żelechlinku

  25 maja 2017 r. o godz. 17.45 w miejscowości Żelechlinek doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

 2. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany przez policjanta po służbie.

  Funkcjonariusz policji w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

 3. Zderzenie tirów na S8

  24 maja o godzinie 1:10, w Wiadernie na S8 w kierunku Piotrkowa, doszło do kolizji drogowej. Według policyjnych ustaleń 49-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, kierując scanią najechał na tył stojącego na pasie do zjazdu na stację benzynową, ciężarowego renault którym kierował 35 letni mieszkaniec gminy Pułtusk. Na skutek zderzenia pojazdów, kierujący scanią został zakleszczony w aucie. Strażacy rozcinając pojazd, pomogli mu wyjść. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, według ustaleń doznał niegroźnych obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

 4. Potrącił pieszego i uciekł

  20 maja kilka minut po północy w Brzustowie na prostym, oświetlonym odcinku drogi, na terenie zabudowanym, kierujący - do chwili obecnej nieustalonym pojazdem, potrącił 59-letniego pieszego. Kierujący pojazdem nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu oddalił się z miejsca zdarzenia. Osoby mogące pomóc w ustaleniu kierującego pojazdem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 0 44 726 10 11 lub 997

 5. POLICJANCI Z NASZEJ KOMENDY NAJLEPSI W ELIMINACJACH DO XVII KYNOLOGICZNYCH MISTRZOSTW POLICJI

  Pomiędzy 23 a 25 maja 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyły się eliminacje do XVII Kynologicznych Mistrzostw Policji. W szranki stanęły psy specjalistyczne, wyszkolone do wykrywania zapachów narkotyków i materiałów wybuchowych.

 6. TOMASZOWSCY POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY ROWERU

  Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru z jednego z marketów. Towar został odzyskany przez funkcjonariuszy i zwrócony do sklepu. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Policyjna debata "Masz wpływ na swoje bezpieczeństwo-poznaj ciemną stronę sieci”

  16 maja o godzinie 10:00, w gościnnych progach Ośrodka Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim, odbyła się debata pt „Masz wpływ na swoje bezpieczeństwo-poznaj ciemną stronę sieci”. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman. Wszystkim dziękujemy za przybycie i aktywny udział w debacie, a poniżej przedstawimy krótką relację z wydarzenia.

 8. Bezpieczne Przedszkolaki

  23 maja 2017 w Przedszkolu nr 7 przy ul. Jałowcowej w Tomaszowie Mazowieckim odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak”. Nad merytorycznym przebiegiem prawidłowości konkursu od strony policyjnej czuwali także funkcjonariusze naszej Komendy z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii oraz Wydziału Ruchu Drogowego.

 9. MUNDUROWY DZIEŃ DZIECKA W ŁODZI

 10. ŁADNA POGODA ZACHĘCIŁA MOTOCYKLISTÓW DO WYPROWADZENIA MASZYN I ROZPOCZĘCIA SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2017

  W województwie łódzkim 2016 roku motocykliści uczestniczyli w184 wypadkach, w których zginęło 8 osób, a rannych zostało 157 kierujących jednośladów. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji – kto jest najważniejszy i kto ma pierwszeństwo. Wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg.

Tagi

motorowerzysta zaginiona kradzież pieniędzy ŚDM śmierć w lesie ślubowanie policjantów fałyszywy hydraulik dzielnicowy poszukiwany odnaleziona zaginiona poszukiwana nowi policjanci dzielnicowi przywłaszczenie pogadanka uszkodzenie mienia wypadek drogowy uzależnienie woda włamanie zatrzymali pijanego kierującego kradzież turniej piłki nożnej dożynki prezydenckie dopalacze policjanci na wodzie prewencja bezpieczny senior zderzenie trzech pojazdów powiatowy bezpieczna droga do szkoły pijani rodzice policyjni emeryci pijany kierujący narkotyki kradzież torebki święto policji bezpieczeństwo akcja drogówki złodziej mieszkaniowy pedofil odblaski debata oszustwo zatrzymali pijanych kierujących pijany kierowca alkohol happening słuzby ponadnoramtywne jabłko czy cytryna

Linki