Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. W trakcie polowania zastrzelony został myśliwy

  Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego finału polowania w okolicy wsi Strzemeszna w gminie Czerniewice. Funkcjonariusze zatrzymali jednego z uczestników, który już usłyszał zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci. 

 2. Komendant awansował policjanów

  27 policjantów za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych otrzymało awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrodzeni funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk mł. insp. Szymona Hermana - Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 3. PRZECHOWYWAŁA PONAD 80 GRAMÓW MARIHUANY

  Tomaszowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki znalezione w domu 28-letniej kobiety. Tomaszowianka usłyszała zarzut posiadania narkotyków i za swoje czyny odpowie przed sądem.

 4. Spotkanie w Pałacu Prezydenckim- podsumowanie Dożynek Prezydenckich w Spale

  11 października 2016 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z udziałem Pary Prezydenckiej podsumowujące tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale. W pierwszej części uroczystości Szef Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska wręczyła dyplomy przedstawicielom różnych instytucji zaangażowanych w przygotowanie Dożynek. Podziękowania trafiły również na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł.insp. Szymona Hermana.

 5. Odjechał spod sklepu kradzionym rowerem - został zatrzymany

  Odjechał spod sklepu kradzionym rowerem. Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, a skradziony rower powrócił do właścicielki.

 6. wypadek drogowy w Będkowie

  15 czerwca o godzinie 7:10, w Będkowie, na ulicy Reymonta, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierujących mercedesem i motorowerem

 7. "Za kółkiem po pijanemu"

  23 października o godzinie 12:00 na ulicy Granicznej doszło do kolizji drogowej, jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący oplem vectrą, wykonał nieprawidłowy manewr wymijania seata leona, na skutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Sprawca kolizji był trzeźwy, natomiast pokrzywdzony 32-letni mieszkaniec Tomaszowa wydmuchał w alkotest 1,1 promila. Na kierującego oplem został nałożony mandat karny, natomiast kierujący seatem, odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia.

 8. st. sierż. Marta Mysur przywiozła srebro z Pucharu Swiata

  W dniach 12-16 października 2016 roku w stolicy Węgier rozegrane zostały zawody Pucharu Świata w Taekwon-do ITF. Na matach w Budapeszcie wystartowało 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów - to dotychczas największy turniej w historii Taekwon-do ITF! W zawodach startowała Policjantka naszej Komendy st.sierż. Marta Mysur, która podsumowała cały rok międzynarodowych zmagań zdobywając srebrny medal Pucharu Świata w konkurencji technik specjalnych. Jest to kolejny ogromny sukces naszej koleżanki, zwłaszcza, że w konkurencji startowało aż 46 zawodniczek. Jesteśmy dumni z naszej koleżanki, która po raz kolejny nie zawiodła i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Policjantce życzymy kolejnych sukcesów.

 9. 25 września odbył się 38 PZU Maraton Warszawski, w którym brało udział 2 policjantów Tomaszowskiej Komendy Policji.

  Trasę 42 km pokonało 5919 osób, w tym dwóch policjantów Tomaszowskiej Komendy Policji mł. asp. Sylwester Cichawa i sierż. sztab Sebastian Machalski,którzy do Tomaszowa wrócili z medalami. Naszym kolegom gratulujemy, życząc dalszych sportowych sukcesów.

 10. Zaginęła Kinga Kobacka

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionej 17-letniej Kingi Kobackiej Kobieta wyszła z domu w Tomaszowie Mazowieckim 18 lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie powróciła , nie skontaktowała się z rodziną.

Tagi

uszkodzenie mienia oszustwo motorowerzysta pijani rodzice bezpieczeństwo bezpieczna droga do szkoły nowi policjanci odnaleziona zaginiona kradzież zatrzymali pijanych kierujących pijany kierujący zaginiona złodziej mieszkaniowy poszukiwany kradzież pieniędzy uzależnienie turniej piłki nożnej policyjni emeryci włamanie święto policji bezpieczny senior dzielnicowy ślubowanie policjantów woda poszukiwana słuzby ponadnoramtywne zatrzymali pijanego kierującego alkohol dożynki prezydenckie wandal policjanci na wodzie śmierć w lesie narkotyki ŚDM fałyszywy hydraulik debata akcja drogówki jabłko czy cytryna pogadanka happening prewencja pedofil pijany kierowca zderzenie trzech pojazdów pierwsza pomoc przywłaszczenie wypadek drogowy kradzież torebki dopalacze powiatowy

Linki