Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Wypadek na W 713

  Śmiertelny wypadek na drodze W713.

 2. Wypadki drogowe

  Do dwóch poważnych zdarzeń drogowych doszło 24 sierpnia na drogach powiatu tomaszowskiego. Uczestnik jednego z nich walczy o życie, Policjanci proszą świadków o kontakt z prowadzącym postępowanie.

 3. Zaginęła Kinga Kobacka

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionej 17-letniej Kingi Kobackiej Kobieta wyszła z domu w Tomaszowie Mazowieckim 18 lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie powróciła , nie skontaktowała się z rodziną.

 4. Wypadki drogowe

  27 sierpnia o godzinie 2:10, na drodze W 713, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem ciężarowym potrącił idącego poboczem pieszego. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu.

 5. Komendant awansował policjanów

  27 policjantów za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych otrzymało awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrodzeni funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk mł. insp. Szymona Hermana - Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 6. Odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości

  Do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem pijanych kierujących doszło podczas minionego weekendu

 7. Wypadek na motocyklu crossowym

  Poważnych obrażeń ciała doznał 31-letnia mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, który kierując motocyklem corssowym, stracił nad nim panowanie i upadł na ziemie.

 8. Policjanci ujawnili skrytkę z narkotykami

  Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę, który w specjalnej skrytce w samochodzie przewoził narkotyki. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

 9. śmierć w lesie

  Do tragicznego wypadku doszło w dniu 18 sierpnia 2016 roku o godzinie 12.40 w lesie w pobliżu miejscowości Małecz. Jak wstępnie ustalono, podczas wycinki drzew 57-letni pomocnik pilarza został uderzony w głowę konarem drzewa. Natychmiast udzielono mu pomocy, jednak wskutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego, Powiatowy Inspektor Pracy oraz leśniczy właściwego Nadleśnictwa. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Rokicinach.

 10. Wypadek drogowy - pokrzywdzony motorowerzysta

  19 sierpnia o godzinie 11:15, na skrzyżowaniu ulic B.Meca/Krzyżowej, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 68-letni mieszkaniec Tomaszowa, kierując kia, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem 57-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia pojazdów. Policjanci zbadali kierujących na zawartość alkoholu, obaj byli trzeźwi. Motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony doi szpitala. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

Tagi

pijany kierujący pogadanka policyjni emeryci bezpieczeństwo ślubowanie policjantów kradzież roweru słuzby ponadnoramtywne policjanci na wodzie przywłaszczenie alkohol prewencja prewencja ruch drogowy ŚDM bankomat porady alkoholizm narkotyki bezpieczny senior poszukiwana pedofil wypadek drogowy alarm bombowy dzielnicowy kradzież pieniędzy święto policji debata happening pijani rodzice dopalacze wandal złodziej mieszkaniowy fałyszywy hydraulik zderzenie trzech pojazdów zaginiona uzależnienie kradzież kradzież torebki nowi policjanci komendant motorowerzysta jabłko czy cytryna włamanie uszkodzenie mienia odnaleziona zaginiona turniej piłki nożnej powiatowy pijany kierowca zatrzymali pijanych kierujących poszukiwany tymczasowy areszt woda

Linki