Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zobacz SPOT
dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. 44-latek próbował umówić się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym

  Do 2 lat kary pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali tomaszowscy policjanci pod zarzutem próby umówienia się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym.

 2. Wypadek drogowy w Jankowie. Policja apeluje o ostrozność

  Towarzysząca nam za oknem zmienna aura może powodować nasze rozproszenie za kierownicą. Po raz kolejny apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i dostosowanie swojej jazdy do warunków panujących na drodze. Przestrogą jest kolejny wypadek drogowy na drodze krajowej W713 w miejscowości Janków.

 3. Wypadek w miejscowości Wygoda

  Tomaszowscy Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 18 czerwca 2018 roku przed godziną 7:00 w miejscowości Wygoda.

 4. "Bezpieczne wakacje 2018" - debata dla uczniów

  Wakacje to nie tylko czas beztroskiej zabawy, przyjemnego spędzania czasu wolnego oraz długich kąpieli wodnych i słonecznych. Niestety jest to także okres, w którym dochodzi do wielu niebezpiecznych zdarzeń z udziałem najmłodszych. Aby im zapobiegać dzielnicowi st.asp. Tomasz Jaworski i st.sierż. Sylwia Papiernik 11 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowali debatę dla uczniów klas IV ph. „Bezpieczne wakacje 2018”.

 5. Tomaszowscy policjanci na pikniku rodzinnym z okazji 60 lecia SM Przodownik

  9 czerwca 2018 roku tomaszowscy policjanci uczestniczyli w „Pikniku Rodzinnym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Przodownik”.

 6. MĘŻCZYZNA UTONĄŁ W PILICY

  Tragicznie dla 39-latka zakończyła się kąpiel w rzece. Mężczyzna spożywał alkohol ze znajomymi, po czym postanowił się ochłodzić. Niestety nie przeżył tej kąpieli.

 7. Sprawca rozboju zatrzymany

  Policjanci tomaszowskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju i odzyskali skradzione mienie. 27-letni tomaszowianin usłyszał zarzuty. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 8. Policjanci opowiadają o bezpieczeństwie tomaszowskim przedszkolakom

  Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czas wolny od obowiązków szkolnych. Za oknem piękna pogoda zachęca wszystkich do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W związku z tym tomaszowscy mundurowi codziennie odwiedzają przedszkola i przeprowadzają w nich pouczające spotkania i pogadanki dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji.

 9. Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch podpalaczy samochodu

  Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podpalili samochód zaparkowany w centrum Tomaszowa Maz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zniszczenie samochodu najprawdopodobniej miało być odwetem za zaistniałe nieporozumienie pomiędzy znajomymi. Za umyślne uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 10. Odpowie za posiadanie narkotyków

  Tomaszowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał 5,44 gramów amfetaminy. Usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Tagi

alkohol zatrzymali pijanych kierujących poszukiwany nielegalny połów ryb Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń złodziej mieszkaniowy ŚDM akcja drogówki uzależnienie uratowany niedoszły samobójca narkotyki rozbój kradzież policjanci na wodzie okradali seniorów paserka debata odnaleziona zaginiona pedofil dzielnicowi zaginiony Śmiertelny wypadek włamanie marihuana dopalacze pijany kierujący święto policji nowi policjanci zmiana organizacji ruchu wyróżnienia awanse kolizja drogowa turniej piłki nożnej poszukiwana happening porady bezpieczna droga do szkoły pobicie bezpieczny senior wypadek drogowy zaginiona po służbie rowerzyści uszkodzenie mienia konkurs woda pijani rodzice pomoc policjantów policja wodna pokrzywdzone dzieci pierwsza pomoc

Linki