Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Wypadki drogowe

  27 sierpnia o godzinie 2:10, na drodze W 713, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem ciężarowym potrącił idącego poboczem pieszego. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu.

 2. Na drodze w Bukowie zginął pieszy

  28 sierpnia o godzinie 23:40, w Bukowie gmina Ujazd, doszło do tragicznego wypadku drogowego,w wyniku którego zmarł 32- letni pieszy. Jak wynika z wstępnych ustaleń 32-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego idąc nieprawidłową stroną jezdni wtargnął pod nadjeżdżającego citroena, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu łódź wschód. Pieszego nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Kierujący citroenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. 38-letni mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do łódzkiego szpitala. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

 3. Wypadki drogowe

  Do dwóch poważnych zdarzeń drogowych doszło 24 sierpnia na drogach powiatu tomaszowskiego. Uczestnik jednego z nich walczy o życie, Policjanci proszą świadków o kontakt z prowadzącym postępowanie.

 4. Zaginęła Kinga Kobacka

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionej 17-letniej Kingi Kobackiej Kobieta wyszła z domu w Tomaszowie Mazowieckim 18 lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie powróciła , nie skontaktowała się z rodziną.

 5. Wypadek na W 713

  Śmiertelny wypadek na drodze W713.

 6. Wypadek drogowy w Rzeczycy

  29 sierpnia o godzinie 2:10, na drodze W 726 w Rzeczycy doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń 21-letnia kobieta kierując hondą civic, potrąciła jadącego w tym samym kierunku, nieoświetlonego 25- letniego rowerzystę. Kierujący jednośladem śmigłowcem został przetransportowany do łódzkiego szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa

 7. Komendant awansował policjanów

  27 policjantów za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych otrzymało awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrodzeni funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk mł. insp. Szymona Hermana - Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 8. Wypadek na motocyklu crossowym

  Poważnych obrażeń ciała doznał 31-letnia mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, który kierując motocyklem corssowym, stracił nad nim panowanie i upadł na ziemie.

 9. Policjanci ujawnili skrytkę z narkotykami

  Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę, który w specjalnej skrytce w samochodzie przewoził narkotyki. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

 10. WE WRZEŚNIU ODWIEDŹ KRAJOWĄ MAPĘ ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Tagi

bankomat bezpieczeństwo zaginiona woda prewencja ruch drogowy tymczasowy areszt święto policji alarm bombowy złodziej mieszkaniowy wandal poszukiwany ślubowanie policjantów policyjni emeryci ŚDM kradzież pieniędzy turniej piłki nożnej pijany kierujący słuzby ponadnoramtywne fałyszywy hydraulik kradzież roweru przywłaszczenie poszukiwana włamanie pijany kierowca happening pedofil uzależnienie kradzież dzielnicowy uszkodzenie mienia porady alkoholizm prewencja nowi policjanci kradzież torebki komendant alkohol zatrzymali pijanych kierujących pijani rodzice powiatowy bezpieczny senior zderzenie trzech pojazdów narkotyki jabłko czy cytryna wypadek drogowy dopalacze debata pogadanka odnaleziona zaginiona motorowerzysta policjanci na wodzie

Linki