Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek w Mierznie

  20.01.2017 r. o godz. 9.30 w miejscowości Mierzno gm. Budziszewice miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek.

 2. Zatrzymany za udzielanie narkotyków

  Funkcjonariusze Ogniwa Wywiadowczego tomaszowskiej komendy ujawnili narkotyki.

 3. UWAGA! Śliskie drogi.

  Od rana na terenie powiatu tomaszowskiego pada marznąca mżawka.

 4. Profilaktyka podczas ferii

  Tomaszowscy policjanci w okresie ferii zimowych prowadzą wielorakie działania profilaktyczne, mające na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieciom i młodzieży z terenu powiatu tomaszowskiego.

 5. Odpowie za posiadanie amfetaminy

  14.01.2017 r. o godz. 12.15 tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał torebkę foliową z zawartością amfetaminy.

 6. Ślubowanie nowych policjantów

  09 stycznia 2017 r. 3 nowych policjantów złożyło ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim. Niebawem przejdą szkolenie, gdzie będą poznawać policyjne rzemiosło. Do służby trafią za nieco ponad pół roku.

 7. Bezpieczeństwo na zimowiskach

  Odbyło się kolejne spotkanie mające na celu propagowanie bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

 8. Policyjne spotkanie opłatkowe

  19 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie opłatkowe dla policjantów i pracowników Policji oraz dla zaproszonych gości. W spotkaniu wzięli udział policjanci, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele: samorządów, prokuratury, służb mundurowych, nadleśnictw, oraz duchowni. Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman, który powitał zaproszonych gości oraz dokonał krótkiego podsumowania mijającego roku. Z okazji zbliżających się Świąt złożył wszystkim życzenia pomyślności, pogody ducha i wytrwałości. Przed rozpoczęciem wieczerzy ks.kan. Zygmunt Nitecki udzielili błogosławieństwa dla zgromadzonych gości. Zebrani goście zgodnie z tradycją Święta Bożego Narodzenia złożyli sobie świąteczne życzenia opłatkowe. Spotkanie przepełnione było życzliwością, radością i ciepłem, o którym czasami zapominamy w nieustannej gonitwie codziennego życia.

 9. Dzielnicowy-policjant pierwszego kontaktu

  Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie. W Tomaszowie Mazowieckim pracuje 10 dzielnicowych, natomiast łącznie z gminami służbę tą pełni 27 policjantów.

 10. Porozmawiaj z dziadkiem i babcią o ich bezpieczeństwie

  Święto Babci i Dziadka to nie tylko okazja do złożenia życzeń i wręczenia upominków. Warto wykorzystać wspólnie spędzony czas na przypomnienie o podstawowych zagrożeniach z jakimi mogą się zetknąć osoby starsze i powiedzieć jak się przed nimi ustrzec. Mimo ciągłych apeli Policji niestety dochodzi do oszustw, których ofiarami są starsze osoby. Metody wyłudzeń pieniędzy są nieustannie modyfikowane.

Tagi

oszustwo poszukiwana bezpieczeństwo wypadek drogowy zderzenie trzech pojazdów słuzby ponadnoramtywne zaginiona zatrzymali pijanych kierujących złodziej mieszkaniowy bezpieczna droga do szkoły jabłko czy cytryna fałyszywy hydraulik dzielnicowy ślubowanie policjantów włamanie debata powiatowy zatrzymali pijanego kierującego bezpieczny senior woda odblaski policyjni emeryci święto policji dzielnicowi kradzież śmierć w lesie happening alkohol kradzież pieniędzy prewencja pijany kierowca poszukiwany narkotyki nowi policjanci uszkodzenie mienia ŚDM pijani rodzice pogadanka przywłaszczenie uzależnienie policjanci na wodzie turniej piłki nożnej pedofil dożynki prezydenckie odnaleziona zaginiona pijany kierujący akcja drogówki dopalacze kradzież torebki motorowerzysta

Linki