Strona główna arrow Z ostatniej chwili arrow Wypadki drogowe
piątek, 27 maj 2016
 
 
Obraz
Wypadki drogowe Drukuj E-mail

 Image

W Inowłodzu o 7:45 na Tuwima, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, 58 letni mieszkaniec Łodzi, kierując citroenem xara podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z renault, którym kierował 23 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. Kierujący renault z obrażeniami ciała trafił do tomaszowskiego szpitala.

Image

Kolejny wypadek miał miejsce o 11:00 na K-8, 32 letni mieszkaniec Podkonic kierując peugeotem z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechał z prawego pasa ruchu na pobocze, tam uderzył w zaparkowaną mazdę, która pod wpływem uderzenia potrąciła 59 letniego pieszego, znajdującego się poza jezdnią.

Image

O 19:45 na Św. Antoniego 32 letni mieszkaniec Tomaszowa, kierując dostawczym sprinterem potrącił przechodzącą przez jezdnię, w miejscu do tego nie przeznaczonym, 74 letnią kobietę. Pokrzywdzona w stanie ciężkim trafiła do tomaszowskiego szpitala.

Image

O 20:10 na Jałowcowej 36 letni mieszkaniec Tomaszowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 65 letniej rowerzystce jadącej ulicą Mazowiecką, kobieta trafiła do tomaszowskiego szpitala.

W ostatnim czasie na tomaszowskich drogach dochodzi do coraz większej liczby wypadków drogowych. Musimy pamiętać, że nie wszyscy rowerzyści i piesi noszą elementy odblaskowe i niechronionego uczestnika ruchu drogowego, można zobaczyć w ostatniej chwili, jeszcze raz apelujemy do kierowców, aby jeździli wolniej, uważali w miejscach słabo oświetlonych oraz zdecydowanie zwalniali przed przejściem dla pieszych.

 

 

 
wstecz   dalej »