Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

rekrutacja

Informacje

Sisi - Pogromczyni nudy !
Zgłoś przestępstwo lub wykroczenie ONLINE
Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas baner - do twój dzielnicowy
mapazagrozen
Bezpieczna Prędkość

Najczęściej czytane

 1. Zawarto kolejne porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych

  W myśl zawartego porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim a Starostą Tomaszowskim wystawione zostaną dodatkowe policyjne patrole, które zadbają o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego.

 2. Odpowie za posiadanie narkotyków

  Tomaszowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 54-latka, który posiadał ponad 55 gramów narkotyków. Usłyszał już zarzut i stanie przed sadem, który zadecyduje o jego dalszym losie. Za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających wbrew przepisom ustawy, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Dodatkowe patrole policji, również w Gminie Tomaszów Mazowiecki – podpisano porozumienie

  Bezpieczeństwo mieszkańców i turystów przebywających na terenie Gminy Tomaszów Mazowiecki zostanie wsparte dodatkowymi patrolami policyjnymi w ramach finansowania przez gminę służb ponadnormatywnych.

 4. Wandal stanie przed sądem

  Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który uszkodził sygnalizator drogowy. Wartość strat oszacowano na 2.000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 6. Uwaga! Zmieniają się numery telefonów do jednostek Policji w całym kraju

  Od poniedziałku 24 lutego br. zmienią się numery telefonów do Komend Policji w całym kraju. Aby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47. Ze względu na skalę przedsięwzięcia planowany jest 6-miesięczny okres, podczas którego równolegle będą funkcjonowały dotychczas używane numery lokalne.

 7. Obowiązkowe wyposażenie roweru

  Każdy, kto porusza się rowerem po drogach, powinien wiedzieć, że rower, tak jak samochód czy inny pojazd, musi spełniać wymagania związane z bezpieczeństwem. Powinien być sprawny i posiadać obowiązkowe wyposażenie, na które należy zwrócić uwagę najlepiej już na etapie kupna roweru

 8. Będą dodatkowe patrole na terenie Inowłodza i gminy. Podpisano porozumienie.

  Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Wójt Inowłodza Bogdan Kącki podpisali porozumienie w sprawie organizacji służb ponadnormatywnych funkcjonariuszy policji na terenie Gminy Inowłódz. Podpisane porozumienie pozwoli zapewnić dodatkowe patrole Policji, a tym samym podnieść poziom bezpieczeństwa mieszkańców Inowłodza i gminy.

 9. 44-latek próbował umówić się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym

  Do 2 lat kary pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali tomaszowscy policjanci pod zarzutem próby umówienia się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym.

 10. Uroczyste obchody Święta Policji w Tomaszowie Mazowieckim

  19 lipca 2018 roku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji w Tomaszowie Maz. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz insp. Szymon Herman. W obchodach uczestniczył także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł.insp. Jarosław Rybka.

Tagi

Linki