Strona główna arrow Z ostatniej chwili
niedziela, 20 kwiecień 2014
 
 
Z ostatniej chwili
Kolejni pijani rodzice PDF Drukuj

 Image

17 kwietnia o godzinie 18:20 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. uzyskali informację, że w mieszkaniu na jednym z osiedli, opiekę nad dzieckiem sprawują pijani rodzice. Na miejscu policjanci zastali 28-letnią kobietę i jej 30-letniego męża, którzy opiekowali się trójką swoich dzieci w wieku 7, 5 i 2 lata. Para została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta wydmuchała prawie 2,5 promila, a mężczyzna ponad 3 promile. Opiekę nad dziećmi przejęła ich babcia. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny w Tomaszowie Maz.

 
Nietrzeźwa matka PDF Drukuj

 Image

15 kwietnia o godzinie 19:20, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w centrum miasta pijana matka opiekuje się trójką dzieci. Na miejscu policjanci zastali 30-letnią tomaszowiankę oraz jej trzech synów w wieku 2, 6 i 12 lat. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Miała prawie 3 promile. Dzieci zostały przekazane pod opiekę przyjaciółce domu. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny w Tomaszowie Maz.

 
Potrącenie pieszej PDF Drukuj

 Image

14 kwietnia 2014 roku o godzinie 16:45, na ulicy Kwiatowej w Tomaszowie Maz. doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący VW Golfem 22- letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego jechał ulicą Kwiatową w kierunku ulicy Szerokiej gdy nagle, poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, na jezdnię wkroczyła 54 -letnia kobieta. W wyniku potrącenia piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Tomaszów Maz.

 
Medalowy emeryt PDF Drukuj

 Image

W dniu 06 kwietnia 2014 r. miał miejsce 41 Maraton Dębno 2014 zwany również Mistrzostwami Polski w Maratonie. W ramach tej prestiżowej imprezy biegowej swoje odrębne klasyfikacje mieli kobiety, policjanci, strażacy oraz pracownicy oświaty. W ramach 12 Mistrzostw Polski Policjantów wziął również udział emerytowany funkcjonariusz naszej komendy asp. sztab. w stanie spoczynku Włodzimierz Krawczyk. Bieg na koronnym dystansie 42.195 km ukończył z bardzo dobrym czasem 3:53:02, co w klasyfikacji wśród policjantów dało mu 73 miejsce natomiast w ogólnej 883 na ponad 2100 osób, które maraton ukończyło.Wspomnieć również należy, że nie jest to pierwszy maraton ukończony przez naszego kolegę Włodka Krawczyka. W 2013 r. pokonał ten dystans podczas Maratonu Dbam o Zdrowie, który miał miejsce w Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
O krok od tragedii PDF Drukuj

 Image

W dniu 8 kwietnia 2014 roku przed południem w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Maz. 61-letni mieszkaniec Tomaszowa próbował dokonać samookaleczenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż stojący na korytarzu desperat oblał się substancją łatwopalną,  a w ręce trzymał zapałki. W rozmowie z interweniującymi policjantami oświadczył, że nic już nie ma, wszystko stracił. Ponieważ groził samopodpaleniem został obezwładniony przez funkcjonariuszy policji. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. 

 

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1442