Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas baner - do twój dzielnicowy
mapazagrozen
Bezpieczna Prędkość

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwany sprawca oszustwa

  Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Maz. prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa do którego doszło w dniu 25 września 2019 r. w jednym z marketów na terenie Tomaszowa Maz. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach, prosimy o kontakt.

 2. Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia w ZSP nr 8 klasy o profilu policyjnym

  W dniu 29 listopada, podczas obchodów uroczystości 60-lecia szkoły przy ul. Nadrzecznej, podpisany został list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 a Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Maz. List podpisali dyrektor szkoły Tomasz Migała oraz Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman.

 3. Śmiertelny wypadek drogowy

  Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło 4 grudnia 2019 roku na drodze krajowej nr 48 w Tomaszowie Maz. Do zdarzenia doszło pomiędzy rondem przy ul. Ujezdzkiej a węzłem centralnym prowadzącym do trasy S8. 37-letni mężczyzna kierujący volkswagenem poniósł śmierć na miejscu.

 4. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi uhonorował asp. szt. Krzysztofa Kamińskiego

  26 listopada 2019 r. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Andrzej Łapiński wyróżnił sześcioro laureatów konkursów policyjnych. Troje finalistów Konkursu dla Policjantów-Oskarżycieli Publicznych oraz trzech finalistów Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Policji.

 5. Mikołajki Służb Mundurowych 2019

  Po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, odbyły się ,,Mikołajki Służb Mundurowych” dla dzieci pracowników tomaszowskiej Policji, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

 6. Zmiany kadrowe w KPP Tomaszów Maz.

  Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman z dniem 1 grudnia 2019 mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego kom. Andrzeja Melę. Funkcjonariusz dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku. Na stanowisko Zastępcy Dyżurnego Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji mianowany został asp. Łukasz Frączek, który był wcześniej funkcjonariuszem Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją tomaszowskiej komendy. Uroczystego mianowania dokonano podczas narady służbowej. Obejmującym stanowiska serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

 7. Uwaga na oszustwa metodą "na policjanta" !

  W ostatnim czasie na terenie naszego powiatu odnotowano kilkanaście prób wyłudzeń pieniędzy metodą "na policjanta" i "na wypadek" . Metoda działania przestępców jest podobna do sposobu oszustw metodą "na wnuczka", ale przestępcy opowiadają swoim potencjalnym ofiarom nową historię , dzwoniąc głównie do osób starszych. Szczęśliwie tym razem, nikt nie dał się oszukać.

 8. Wypadek na Fryszerce

  29 listopada ok godz. 14:00na drodze K48 pomiędzy miejscowością Inowłódz a Fryszerką doszło do wypadku drogowego. 66-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Man wraz z naczepą, jadąc bez załadunku od strony Inowłodza, stracił panowanie nad naczepą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Man przewożącym drewno.

 9. Tomaszowscy policjanci poszukują pokrzywdzonej w wypadku samochodowym

  W KPP w Tomaszowie Maz. prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 15 listopada 2019 roku około godziny 17:00 na ul. Warszawskiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Cmentarną, w wyniku którego pokrzywdzoną została nieustalona na chwilę obecną kobieta.

 10. DZIELNICOWY-POLICJANT PIERWSZEGO KONTAKTU

  Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie. W Tomaszowie Mazowieckim pracuje 10 dzielnicowych, natomiast łącznie z gminami służbę tą pełni 27 policjantów.

Tagi

Linki