Strona główna arrow Z ostatniej chwili
wtorek, 22 lipiec 2014
 
 
Z ostatniej chwili
"Wpadli" z narkotykami PDF Drukuj

Image 

18 lipca kilka minut po północy na ulicy Smugowej wywiadowcy zaważyli „podejrzanie” zachowującego się kierującego fiatem 126p. , wewnątrz znajdowały się trzy osoby. Kierującemu 19-latkowi alkotest wykazał 0,00 promila, jednak z uwagi na jego zachowanie policjanci zadecydowali o pobraniu od niego krwi na zawartość narkotyków. U 18-letniego pasażera funkcjonariusze ujawnili szklaną fifkę nabitą suszem roślinnym, drugi pasażer 29-latek posiadał przy sobie prawie 0, 2 grama dilerki z suszem roślinnym. W aucie którym się poruszali ujawniono 0,5 grama suszu roślinnego. Tego samego dnia o godzinie 3:00 w Smardzewicach, również wywiadowcy zatrzymali do kontroli kierującego peugeotem, w aucie przebywało trzech mężczyzn w wieku 26,21 i 19 lat, policjanci przeszukali pojazd ujawniając 0,7 grama marihuany. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.


 
Po pijanemu "za kółkiem" PDF Drukuj

Image

19 lipca o godzinie 5:38 na ulicy Modrzewskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 56 – letniego mieszkańca Tomaszowa, kierującego nissanem, mężczyzna miał w organizmie prawie 1 promil. Tego samego dnia o godzinie 12:35 w Zubkach Dużych 21 letni mieszkaniec gminy Czerniewice kierując motocyklem, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się doznając ogólnych obrażeń ciała. Jak się okazało kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto miał w organizmie ponad 2 promile. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami.

 
Śmierć w ogniu PDF Drukuj

Image 

19 lipca o godzinie 14:05, na ulicy Zamenhofa zaistniał pożar mieszkania usytuowanego na parterze wielorodzinnego budynku, w wyniku którego 73-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, Dwie osoby, mieszkające na 4 pietrze z objawami zatrucia tlenkiem węgla zostały hospitalizowane. Pożar zagrażał życiu i zdrowiu wielu osób. Prawdopodobna przyczyna pożaru to zaprószenie ognia. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej tragedii.


 
Święto Policji PDF Drukuj

Image 

24 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy - data święta polskiej Policji. W tym roku obchodzimy 95 rocznicę jej powołania. Jest to czas awansów, nominacji, odznaczeń zarówno samych policjantów, jak i tych, z którymi na co dzień oni pracują. Tegoroczne obchody w województwie łódzkim odbyły się 17 lipca 2014 roku w Sieradzu W uroczystościach udział wzięli: wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk, Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, parlamentarzyści ziemi łódzkiej, władze województwa oraz przedstawiciele samorządu sieradzkiego a także Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. W trakcie uroczystości przekazane zostały wyniki Plebiscytu Policjant Roku 2014, st. post. Marta Mysur reprezentująca naszą jednostkę Policji zajęła 5 miejsce.

 Image 

Policjanci z Tomaszowa świętować będą 25 lipca. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 13:00, odbędą się przed budynkiem Komendy Policji. W czasie trwania uroczystości wręczone zostaną nominacje, odznaczenia. W tym szczególnym dniu mieszkańcy Tomaszowa będą mogli zobaczyć z bliska policyjny radiowóz oraz sprzęt wykorzystywany do policyjnej służby, obok policyjnego sprzętu będzie można zobaczyć wóz strażacki, oraz sprzęt statyczny 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, oficjalne uroczystości zakończy dynamiczny pokaz wykonany przez żołnierzy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Mieszkańców Tomaszowa zapraszamy na Plac Komendy i udział w uroczystościach.

 
Wypadek drogowy-pokrzywdzony motocyklista PDF Drukuj

Image 

16 lipca o godzinie 17:15 na Hubala 25 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego kierując vw golfem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklem kawasaki, którym kierował 45 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala, hospitalizowana został również pasażerka tego pojazdu- 23 letnia kobieta. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.  

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1539