Strona główna arrow Z ostatniej chwili
czwartek, 24 kwiecień 2014
 
 
Z ostatniej chwili
Zatrzymany sprawca pobicia PDF Drukuj
 Image
21 kwietnia 2014 o godz. 1:00 na ulicy Farbiarskiej w Tomaszowie Maz. 23 -letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego wielokrotnie uderzając pięścią w twarz i kopiąc po całym ciele spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu 26-latka. Wcześniej sprawca i pokrzywdzony bawili się wspólnie na jednej z dyskotek, tam też spożywali alkohol, po czym doszło między nimi do  kłótni .  Pobitego mężczyznę, znalazł brat, który powiadomił pogotowie ratunkowe i policję. Sprawca, po zdarzeniu, wrócił do miejsca zamieszkania. W godzinach porannych został zatrzymany przez policjantów z KPP Tomaszów Maz. i osadzony  w policyjnym areszcie. Przyznał się, że feralnej nocy pobił mężczyznę, za co został mu przedstawiony zarzut z art. 156 § 1 Kodeksu Karnego, zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 10. Wobec sprawcy prokurator rejonowy w Tomaszowie Maz. zastosował dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.
 
Wypadek drogowy na O. Lange PDF Drukuj

 Image

22 kwietnia 2014 roku o godzinie 12:35 na ulicy O. Lange w Tomaszowie Maz. doszło do wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci        33 -letni mieszkaniec Łodzi kierując VW LT wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Fiatem SC kierowanym przez 21-letniego mieszkańca Tomaszowa. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń           i zostali hospitalizowani. Uczestnicy wypadku drogowego byli trzeźwi. Postępowanie prowadzą tomaszowscy policjanci.

 
Szczęśliwie odnaleziony PDF Drukuj

Image

19 kwietnia 2014 roku o godzinie 1:40 dyżurny KPP Tomaszów Maz. został poinformowany przez 36-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, że jego ojciec około godziny 20:00 wyszedł z domu i nie skontaktował się z rodziną. Z uwagi na porę nocną policjanci natychmiast podjęli poszukiwania 58-latka. Na miejsce skierowano przewodników z policyjnymi psami tropiącymi. Jeden z czworonogów podjął tropienie doprowadzając do zaginionego. Mężczyźnie nic się nie stało. Opowiedział, że wyszedł na spacer, a kiedy zrobiło się ciemno stracił orientację i nie mógł trafić do domu. Odnalezionym zaopiekowała się rodzina.


 
Pożar w Brzustowie PDF Drukuj

 Image

19 kwietnia 2014 r. po godzinie 16:00 w Brzustowie miał miejsce pożar budynku mieszkalnego, w wyniku którego doszło do nadpalenia bocznych elementów dachu. Przed przybyciem służb ratunkowych pożar próbowali gasić domownicy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej spowodowane opuszczeniem się przewodów doprowadzających prąd do budynku. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KP w Czerniewicach.

 
Kolejni pijani rodzice PDF Drukuj

 Image

17 kwietnia o godzinie 18:20 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. uzyskali informację, że w mieszkaniu na jednym z osiedli, opiekę nad dzieckiem sprawują pijani rodzice. Na miejscu policjanci zastali 28-letnią kobietę i jej 30-letniego męża, którzy opiekowali się trójką swoich dzieci w wieku 7, 5 i 2 lata. Para została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta wydmuchała prawie 2,5 promila, a mężczyzna ponad 3 promile. Opiekę nad dziećmi przejęła ich babcia. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny w Tomaszowie Maz.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1446