Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie z mundurem

  24 czerwca 2016r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę Naczelnika Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim podinsp. Cezarego Jasnowskiego oraz Referenta Zespołu Ochronnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. ml. asp. Krzysztofa Fonioka

 2. Odpowiedzą za kradzież z włamaniem do domu w Rzeczycy

  Tylko jeden dzień od zgłoszenia o przestępstwie, wystarczył policjantom z Czerniewic do ustalenia i zatrzymania sprawców. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Podejrzani w przeszłości notowani.

 3. Utonął w Zalewie Sulejowskim

  Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 29-letniego mężczyzny, który próbował ratować towarzyszącą mu dziewczynę. Apelujemy o więcej wyobraźni nad wodą.

 4. Komendanci na uroczystościach

  Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński i Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Szymon Herman na uroczystościch: Wojewódzkiego zakończenia roku szkolnego i święcie 25 Brygady Kawalerii Powiatrznej

 5. Sezon woda- otwarty

  Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Szymon Herman osobiście nadzorował przegląd policyjnych jednostek pływających. Od 17 czerwca 2016r. na wody Zalewu, pełną parą ruszają policyjne patrole.

 6. Policjanci zatrzymali 5 osób i zabezpieczyli ponad 2 kilogramy narkotyków

  Policjanci KWP w Łodzi wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali 5 osób u których ujawniono ponad 2 kilogramy narkotyków o wartości czarnorynkowej ponad 65 tysięcy złotych. Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków byli w przeszłości notowani, grozi im do 12 lat więzienia.

 7. Pijani za kólkiem

  18 czerwca o godzinie 15:40, na ulicy Wodnej policjanci zatrzymali 44 letniego kierującego renault twingo, mężczyźnie alkotest wykazał 3 promile. Do zatrzymania doszło dzięki czujnemu mieszkańcowi Tomaszowa, który jadąc za poruszającym się całą szerokością jezdni pojazdem powiadomił dyżurnego o podejrzeniu nietrzeźwości kierującego.

 8. Zatrzymany złodziej mieszkaniowy

  Wykorzystał otwarte drzwi do mieszkania i ukradł stojącą w przedpokuju torebkę z pieniędzmi. Po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policjantów.

 9. Czarnorynkowe 450 tysięcy złotych zabezpieczone w krzakach konopii

  Tomaszowscy policjanci zabezpieczyli ponad 680 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Trwa ustalanie osób, które czerpały korzyści z tego przestępczego procederu.

 10. Zaginęła Zofia Stolarek

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują 80-letniej Zofii Stolarek. Zaginiona ostatni raz widziana była 16 czerwca 2016r. około godziny 10:00, kiedy wsiadała do autobusu MZK na ulicy Hallera i wysiadła z autobusu na ulicy Opoczyńskiej. Do chwili obecnej nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną.

Tagi

wypadek drogowy bankomat dzielnicowy informacje marta na podium policjanci na wodzie prewencja ruch drogowy pijani za kierownicą prewencja złodziej mieszkaniowy bezpieczeństwo poszukiwany pijany kierowca pogadanka motorowerzysta debata komendant wojewódzki zabójstwo dopalacze akcja drogówki zaginiony włamanie nowi policjanci alkohol oszustwo powiatowy policyjni emeryci narkotyki uzależnienie pobicie Marta Mysur mistrzyni poslki woda zaginiona tymczasowy areszt pijani rodzice happening porady alkoholizm zatrzymani komendant jabłko czy cytryna przywłaszczenie kradzież kradzież torebki zastępca poszukiwana alarm bombowy prelekcja bezpieczny senior ślubowanie ślubowanie policjantów

Linki