Strona główna arrow Z ostatniej chwili
wtorek, 13 październik 2015
 
 
Z ostatniej chwili
Pijany kierowca spowodował kolizję drogową PDF Drukuj

Image

 

12 października o 17:30 dyżurny policji otrzymał informację, iż w Spale, na wysokości stacji benzynowej kierujący vw passatem zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał w zaparkowanego daewoo, i odjechał z miejsca. Właściciel daewoo, ruszył za uciekającym passatem, powiadamiając o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze oba pojazdy napotkali na drodze w kierunku Inowłodza. Kierujący passatem, próbował kontynuować ucieczkę pieszo. Został zatrzymany. Po wylegitymowaniu okazało się że uciekinierem jest 43-letni mieszkaniec gminy Drzewica. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu, miał w organizmie ponad 3 promile. Podejrzewany noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 


 
Wypadek drogowy-piesza potrącona na pasach PDF Drukuj

Image

 

12 października o 12:30, na ulicy Mościckiego na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 17 letnia dziewczyna na przejściu dla pieszych został potrącona przez jadącą oplem corsa 30-letnią mieszkankę Tomaszowa, piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa. 

 
Wypadek drogowy na S8 PDF Drukuj

Image 

11 października o 22:15 na S8 w Jakubowie miał miejsce wypadek drogowy, jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący manem 31-letni mieszkaniec Raszyna, jadąc prawym pasem w kierunku Warszawy, najechał na tył jadącego w tym samym kierunku Lublina, którym kierował 52-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego. Kierujący Lublinem oraz jego 61-letni pasażer zostali hospitalizowani, kierujący manem nie doznał żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa


 
Pijane nastolatki PDF Drukuj

Image

10 października o 16:15 w parku przy ulicy Nadrzecznej policjanci, zauważyli trzy młode kobiety spożywające alkohol. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to 14-latki. Nieletnie zostały przebadane na zawartość alkoholu, jedna z nich była trzeźwa, natomiast jej koleżanki wydmuchały 1 promil i 0,7 promila. Nastolatki zostały oddane pod opiekę rodzicom. Policjanci sprawdzają w jaki sposób weszły w posiadanie alkoholu. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny. Sprzedawcy i właściciele sklepów powinni pamiętać, że za sprzedaż alkoholu nieletnim mogą ponieść poważne konsekwencje. Za sprzedaż alkoholu nieletnim grozi grzywna, a jej maksymalna wysokość wynosi 5 tys. zł. Kolejna to utrata koncesji na handel wyrobami alkoholowymi. Jeśli sąd uzna, że doszło do rozpijania małoletniego, to osoba za to odpowiedzialna może spędzić w więzieniu nawet dwa lata.  
 
pijani spowodowali kolizje PDF Drukuj

Image 

 8 października 2015 roku ,kilka minut przed godziną 19:00 na ulicy Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim kierujący fiatem cc, nie zachował odległości i wjechał w poprzedzającego go forda mondeo. Sprawca kolizji wysiadł z auta i uciekł w stronę ulicy Mościckiego. Policjanci sprawdzili teren parku Solidarności, gdzie zauważyli mężczyznę chowającego się w zaroślach. Okazał się nim uciekinier z fiata, 36-letni obywatel Rumunii. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Ponadto pojazd, którym poruszał się w momencie kolizji nie posiadał aktualnej polisy OC. Podejrzewany noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie zarówno za wykroczenie jak i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Tomaszowa pijanemu kierującemu udaremniono dalszą jazdę ulicami Tomaszowa.

 

8 października 2015 roku około godziny 20.20 do dyżurnego tomaszowskiej policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował o swoich podejrzeniach co do pewnego kierowcy peugeota. Wiele wskazywało na to, że może być nietrzeźwy. Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. Jechał całą szerokością jezdni. Policjanci zauważyli podejrzany pojazd na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej i Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 37-latek. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 3,1 promila alkoholu. W takim stanie wiózł dwie pasażerki w wieku 26 i 59 lat. Obie także znajdowały się pod wpływem alkoholu. Jak się okazało pijany kierowca chwilę wcześniej spowodował kolizję drogową najeżdżając na zaparkowanego przy ulicy Słowackiego citroena. Nie zatrzymując się pojechał dalej. Podejrzewany noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1956