Strona główna arrow Z ostatniej chwili
wtorek, 16 wrzesień 2014
 
 
Z ostatniej chwili
Niebezpiecznie na drogach PDF Drukuj

Image 

12 września o 13:10, na Nowowiejskiej 50-letni rowerzysta na drodze dla rowerów podczas dojazdu do skrzyżowania rozpoczął hamowanie, przednim hamulcem, doprowadzając do przewrócenia roweru. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 12 września o godzinie 17:00 na Białobrzeskiej kierujący vw golfem 26-letni mieszkaniec Tomaszowa stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w słup oświetleniowy, mężczyźnie alkotest wykazał 1 promil. 12 września o godzinie 21:00, policjanci zatrzymali 21-letniego kierującego motorowerem, mężczyźnie alkotest wykazał ponad 1 promil. O 13:20 w Konewce 26-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując skodą oktawią na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, i uderzył w zaparkowany pojazd marki Audi, w którym przebywała 72-letnia kobieta. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Sprawca został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 1,3 promila. 14 września o godzinie 1:15, na ulicy Siedmiodomki, policjanci zatrzymali 34-letniego kierującego bmw, mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 14 września o godzinie 12:50, na Dworcowej został zatrzymany 40-letni kierujący nubirą, mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila. 14 września o godzinie 0:20, na Witosa 17 – letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując motorowerem, wywrócił się na jezdni, policjanci ustalili jego stan trzeźwości, okazało się , że miał w organizmie 1 promil. Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany o 5:30, na Warszawskiej , 47-letniemu kierującemu fiatem cc alkotest wykazał 2,3 promila. O godzinie 18:15, na Aliny, policjanci zatrzymali kierującego oplem astrą, mężczyzna „dmuchnął” w alkotest 2 promile. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oprócz utraty uprawnień do kierowania pojazdami grozi do 2 lat pozbawienia wolności.  

 
Zatrzymany z kontrabandą PDF Drukuj

Image

12 września o 14:45 na Henrykowskiej policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ujawnili 5200 sztuk papierosów bez akcyzy. Funkcjonariusze mając przypuszczenia, ze 59-letni mieszkaniec Tomaszowa, posiada w swoim miejscu zamieszkania papierosy bez akcyzy, wykonali w jego domu przeszukanie. Ujawniając schowane na strychu 260 paczek papierosów. Podejrzany był bardzo zaskoczony wizytą policjantów. Nie był w przeszłości notowany. Wartość uszczuplenia została oszacowana na kwotę 4000 złotych. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna.


 
Wypadek drogowy Fabryczna/Zgorzelicka PDF Drukuj

Image 

11 września o 12:10 na skrzyżowaniu ulic Fabryczna/ Zgorzelicka 34 letnia kierująca peugeotem wyjeżdżając z ulicy Fabrycznej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z hondą którą kierował 31-letni mieszkaniec Tomaszowa. Na skutek zderzenia kierujący hondą został hospitalizowany. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

 
Pijani rodzice PDF Drukuj

 Image

09 września około godziny 16:00 Dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji został powiadomiony przez pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, że w jednym z mieszkań przy ul. Wodnej nietrzeźwi rodzice sprawują opiekę nad dziećmi. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Podejrzenia asystenta rodziny niestety potwierdziły się. 32-letnia matka miała ponad 3,5 promila alkoholu, a 30 letni ojciec prawie 3 promile. Opiekę nad chłopcami w wieku 5 i 6 lat przejęła ciotka. O dalszym losie rodziny zadecyduje Sąd Rodzinny.

 

 

 
Potrącony rowerzysta PDF Drukuj

Image

07.09.2014 ok. godziny 11.15 na skrzyżowaniu ul.Św. Antoniego i Kawki kierująca Toyotą 32- letnia tomaszowianka potrąciła rowerzystę, który wjechał z chodnika i drogi dla rowerów na jezdnię. 24- letni rowerzysta, mieszkaniec naszego miasta, z urazem głowy i złamanym obojczykiem został przewieziony do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Kierująca Toyotą była trzeźwa, natomiast u rowerzysty alcotest wykazał 0,08 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z Tomaszowa.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1593