Strona główna arrow Z ostatniej chwili
wtorek, 03 maj 2016
 
 
Obraz
Z ostatniej chwili
Zapraszamy na debatę- kierowco jedź z głową... PDF Drukuj
Image
 
Policjanci z Rokicin uratowali 28 - letniego desperata PDF Drukuj

Image

1 maja o godzinie 20:10 dyżurny policji otrzymał informację, iz 28 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, wyszedł ze swojego domu z zamiarem targnięcia się na swoje życie. Na interwencje natychmiast pojechali policjanci z Rokicin, którzy sprawdzali miejsca gdzie mężczyzna mógł pójść. Patrolując przejazd kolejowy w Skrzynkach zauważyli 28 latka stojącego na torach. Mundurowi natychmiast wyprowadzili go z torowiska. Mężczyzna otrzymał pomoc medyczną.  

 
Aby nie trafić do policyjnego aresztu próbował skorumpować funkcjonariuszy PDF Drukuj

Image 

30 kwietnia 2016 roku około godziny 15:30 policjanci z Czerniewic zostali wezwani do jednego z domów w gminie Żelechlinek, gdzie miał awanturować się mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze wykonali wszystkie czynności i w konsekwencji zatrzymali do wytrzeźwienia krewkiego ojca. Mężczyzna  znajdował się pod wpływem alkoholu i między innymi wybił szybę w samochodzie. Miał w organizmie ponad  dwa promile alkoholu i decyzją funkcjonariuszy miał trafić do wytrzeźwienia. Kiedy policjanci w komisariacie sporządzali dokumentację w sprawie interwencji, mężczyzna wyjął banknot 100 złotowy i próbował wręczyć go funkcjonariuszom. 52-latek zaproponował żeby mundurowi podarli dokumentacje, podzielili się pieniędzmi i zapomnieli o sprawie. Tym samym mężczyzna naraził się na odpowiedzialność za próbę przekupienia funkcjonariuszy zagrożoną karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Wypadek drogowy w Popielawach PDF Drukuj

Image

29 kwietnia o godzinie 11:45, w Popielawach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 34 – letni obywatel Włoch, kierując kia, nie zachował ostrożności podczas manewru wyprzedzania, nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez renaulta, którym kierował 34 letni mieszkaniec Łodzi, doprowadzając do bocznego zderzenia pojazdów. W wyniku uderzenia kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Kierujący renault z poważnymi obrażeniami ciała został śmigłowcem przetransportowany do łódzkiego szpitala. Hospitalizowany został również 31 letni pasażer renault. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa

 
Zbliża się długi weekend majowy PDF Drukuj

Image 

Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku. Podczas weekendu majowego należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych. Policjanci będą zwracać uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego". Funkcjonariusze będą też przeprowadzać liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 2147