Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Komendant awansował policjanów

  27 policjantów za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych otrzymało awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrodzeni funkcjonariusze odebrali wyróżnienia z rąk mł. insp. Szymona Hermana - Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 2. Spotkanie w Pałacu Prezydenckim- podsumowanie Dożynek Prezydenckich w Spale

  11 października 2016 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z udziałem Pary Prezydenckiej podsumowujące tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale. W pierwszej części uroczystości Szef Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska wręczyła dyplomy przedstawicielom różnych instytucji zaangażowanych w przygotowanie Dożynek. Podziękowania trafiły również na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł.insp. Szymona Hermana.

 3. Policyjne działania "Prędkość"

  Tomaszowscyy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z ościennych powiatów prowadzili ponadpowiatowe działania, mające na celu reagowanie na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Tego rodzaju wykroczenia nadal są jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 4. wypadek drogowy w Będkowie

  15 czerwca o godzinie 7:10, w Będkowie, na ulicy Reymonta, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierujących mercedesem i motorowerem

 5. s8- dwa zdarzenia drogowe

  12 października o godzinie 7:05, na S8, na nitce w kierunku Wrocławia, na wysokości Tomaszowa, podczas jazdy w ciężarowym Dafie nastąpił wystrzał prawej tylnej opony, który skutkował uderzeniem pojazdu w barierki energochłonne, po zatrzymaniu się pojazdu, opona w cysternie zaczęła się palić. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń ciała, Ogień został szybko ugaszony przez strażaków. 29 – letni kierujący był trzeźwy, Ruch na trasie przez kilka godzin był utrudniony.

 6. Policyjna akcja "Truck-Bus"

  W trosce o bezpieczeństwo na terenie powiatu tomaszowskiego mundurowi przeprowadzili działania pod nazwą „Truck-Bus”. W ramach akcji policjanci kontrolowali autobusy, ciężarówki oraz auta dostawcze wykorzystywane do zarobkowego przewozu osób i towarów poruszające się po drogach.

 7. Zaginęła Kinga Kobacka

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionej 17-letniej Kingi Kobackiej Kobieta wyszła z domu w Tomaszowie Mazowieckim 18 lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie powróciła , nie skontaktowała się z rodziną.

 8. Czarnorynkowe 450 tysięcy złotych zabezpieczone w krzakach konopii

  Tomaszowscy policjanci zabezpieczyli ponad 680 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Trwa ustalanie osób, które czerpały korzyści z tego przestępczego procederu.

 9. st. sierż. Marta Mysur przywiozła srebro z Pucharu Swiata

  W dniach 12-16 października 2016 roku w stolicy Węgier rozegrane zostały zawody Pucharu Świata w Taekwon-do ITF. Na matach w Budapeszcie wystartowało 1852 zawodników z 58 państw, reprezentujących 236 klubów - to dotychczas największy turniej w historii Taekwon-do ITF! W zawodach startowała Policjantka naszej Komendy st.sierż. Marta Mysur, która podsumowała cały rok międzynarodowych zmagań zdobywając srebrny medal Pucharu Świata w konkurencji technik specjalnych. Jest to kolejny ogromny sukces naszej koleżanki, zwłaszcza, że w konkurencji startowało aż 46 zawodniczek. Jesteśmy dumni z naszej koleżanki, która po raz kolejny nie zawiodła i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Policjantce życzymy kolejnych sukcesów.

 10. ARESZTY DLA 13 NARKOTYKOWYCH DILERÓW

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej w Łodzi współpracując z funkcjonariuszami ze Zgierza i Łowicza rozbili sieć dilerów narkotykowych zajmujących się przemytem substancji odurzających z terenu Holandii. 13 z podejrzanych zostało już tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Tagi

święto policji pijany kierujący pijani rodzice kradzież pieniędzy prewencja policyjni emeryci policjanci na wodzie zatrzymali pijanego kierującego woda alkohol zaginiona bezpieczeństwo fałyszywy hydraulik uszkodzenie mienia kradzież uzależnienie dożynki prezydenckie włamanie debata powiatowy narkotyki kradzież torebki poszukiwany wypadek drogowy przywłaszczenie nowi policjanci pijany kierowca turniej piłki nożnej jabłko czy cytryna pedofil dopalacze poszukiwana śmierć w lesie oszustwo bezpieczna droga do szkoły wandal słuzby ponadnoramtywne ślubowanie policjantów odnaleziona zaginiona zderzenie trzech pojazdów happening bezpieczny senior złodziej mieszkaniowy dzielnicowy ŚDM akcja drogówki pierwsza pomoc pogadanka motorowerzysta zatrzymali pijanych kierujących

Linki