Profilaktyka podczas ferii - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Profilaktyka podczas ferii

Tomaszowscy policjanci w okresie ferii zimowych prowadzą wielorakie działania profilaktyczne, mające na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieciom i młodzieży z terenu powiatu tomaszowskiego.

W dniu 16.01.2017 r. na zaproszenie Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury p. Anny Zwardoń policjantki Zespołu ds. Nieletnich i Patologii prowadziły spotkanie profilaktyczne z uczestnikami zimowiska organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury oraz w dniu 17.01.2017 r. z uczestnikami zimowiska w O.K. "Tkacz". Omawiane były zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem, zabawami na śniegu i w domu oraz konieczność zachowania ostrożności w kontaktach z obcymi. Funkcjonariuszki przypomniały też podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dodatkową atrakcją dla dzieci odpoczywających na zorganizowanych zimowiskach może być zwiedzenie Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz., podczas którego dzieci mogą zobaczyć radiowóz i elementy umundurowania policyjnego. Mają też możliwość porozmawiania z policjantami. W dniu 17.01.2017 r. jednostkę odwiedziły dzieci z zimowiska organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 13 w Tomaszowie Maz.