Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

28 z Tomaszowa oddało krew- w załączeniu lista osób które wygrały upominki

Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z wielką przyjemnością informuje, że w trakcie akcji „Bijemy rekord sercem”, przeprowadzonej w dniu 21 października 2016 r. pobiliśmy rekord Polski w oddawaniu krwi w wielu lokalizacjach. Zebraliśmy 187,47 litrów krwi przekraczając tym samym o 9,47 litra poprzedni rekord. Od 21.X.2016 r. jesteśmy nowymi REKORDZISTAMI POLSKI. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.

Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzorem lat poprzednich w ramach szeroko pojętej współpracy, odpowiedział na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany do nas przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Bijemy rekord sercem” - została zorganizowana 21 października 2016 roku od godzinie 8:30.

Żeby zachęcić jak najszersze grono krwiodawców zadbaliśmy o szeroki wachlarz argumentów motywacyjnych, tym razem znacznie wykraczających poza ponadczasową ideę niesienia pomocy potrzebującym. Akcję, której nadaliśmy roboczą nazwę "Bijemy rekord sercem",  uatrakcyjniliśmy kuponami  biorącymi udział w losowaniu licznych upominków. W tym roku poszliśmy o krok dalej  i nawiązaliśmy kontakt z "Biurem bicia rekordów Guinessa i rekordów Polski"w Poznaniu, zgłaszając akces pobicia rekordu Polski w oddawaniu krwi (akcja organizowana przez służby mundurowe) w trakcie 24 godzin. Cel zasadniczy był jeden – ludzkie życie, a przy okazji szeroka  promocja służb mundurowych jako tych, którzy nie tylko „bronią i chronią”, ale także nie są obojętni na ludzką krzywdę  i cierpienie. Krew na rzecz akcji mogła oddawać każda chętna osoba.

 

http://www.lodzka.policja.gov.pl/download/216/15243/KopiaXl0000028.xls

Pliki do pobrania

  • 48 KB