Informacje

NIE PRZEGAP ! - JUŻ JUTRO DOBOROWY CZWARTEK

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w Policji, ale niewiele o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w tej formacji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z służbą mundurową? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 - 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44. Swoje spotkanie umów wcześniej telefonicznie dzwoniąc pod numerem 47 846 22 55. ZAPRASZAMY ;)

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji garnizonu łódzkiego, w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach popołudniowych odbywają się specjalne "doborowe dyżury". Podczas wymienionego dyżuru można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach mogą zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane uzyskają między innymi wiedzę jaki jest zakres działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji, jakie przywileje uzyskają po przyjęciu do policyjnej służby.  Istnieje możliwość złożenia w trakcie spotkania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcicia rekrutacji. Udzielimy niezbędnej pomocy w ich wypełnieniu. Zainteresowani spotkaniami mogą zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy pierwszy czwratek miesiąca.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, ,,doborowe dyżyżury"

w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzone są w każdy czwratek !

 

Pod poniższym linkiem dowiedzą się Państwo jakie kryteria obowiązują podczas przyjęcia do służby w Policji,

oraz na czym polegają poszczególne etapy rekrutacji:

 

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście a dowiecie się jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem

#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

przy ulicy Wandy Panfil 44

DYŻURY ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK !!!

w godz. 14:00 - 16:00

Z uwagi na panujące obostrzenia epidemiologiczne i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, wobec występujacych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wymienione spotkania umawiane są indywidualnie i należy je poprzedzić wczesniejszym kontaktem telefonicznym.

 

tel. kontaktowy 47 846 22 55

 

Zapraszamy

  • grafika z napisem zostań jednym z nas oraz owalnymi fotografiami policjantów z rożnych pionów i wydziałów oraz w rożnej scenerii.  Po środku policyjna gwiazda z napisem Tomaszów Mazowiecki na dole adres e-mail
     
 
Powrót na górę strony