BIJEMY REKORD SERCEM - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

BIJEMY REKORD SERCEM

Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzorem lat poprzednich w ramach szeroko pojętej współpracy, odpowiedział na apel o pomoc w zbiórce krwi. Akcja „Bijemy rekord sercem” - dołącz do nas! Zaczynamy 20 października 2016r w Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej ul. Jana Pawła II od godziny 9:00-14:00 i 21 października 2016r. od 8:30-10:30, w punkcie krwiodawstwa w Szpitalu w Tomaszowie Maz.

Żeby zachęcić jak najszersze grono krwiodawców zadbaliśmy o szeroki wachlarz argumentów motywacyjnych, tym razem znacznie wykraczających poza ponadczasową ideę niesienia pomocy potrzebującym. Akcję, której nadaliśmy roboczą nazwę "Bijemy rekord sercem", zamierzamy uatrakcyjnić kuponami  biorącymi udział w losowaniu licznych upominków. W tym roku poszliśmy o krok dalej  i nawiązaliśmy kontakt z "Biurem bicia rekordów Guinessa i rekordów Polski"
w Poznaniu, zgłaszając akces pobicia rekordu Polski w oddawaniu krwi (akcja organizowana przez służby mundurowe) w trakcie 24 godzin. Cel zasadniczy jest jeden – ludzkie życie, a przy okazji szeroka  promocja służb mundurowych jako tych, którzy nie tylko „bronią i chronią”, ale także nie są obojętni na ludzką krzywdę
i cierpienie. Krew na rzecz akcji może oddawać każda chętna osoba.

Akcja „Bijemy rekord sercem” odbędzie się w dniach 20 październiak 2016 w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Maz. ( od 9:00 do 14:00) 21 października 2016 r. w punkcie krwiodawstwa w szpitalu w Tomaszowie Maz. (od 8:30-10:30)

Punkty pobrań krwi na terenie województwa łódzkiego:
KWP w Łodzi ul. Lutomierska 108/112 (krwiobus),
OPP w Łodzi ul. Pienista 71,
Wojewódzka Stacja Krwiodawstwa w Łodzi ul. Franciszkańska 17/25,
Bełchatów ul. Edwardów 3 a – Przychodnia BCM,
Kutno ul. Kościuszki 52 – Samodzielny Publiczny ZOZ Szpital Miejski,
Pabianice ul. Jana Pawła II 68 - Szpital Miejski,
Piotrków Trybunalski ul. Słowackiego 74,

Radomsko ul. Jagiellońska 36 - Szpital Powiatowy,
Sieradz ul. Armii Krajowej 7 - Wojewódzki Szpital Zespolony,
Skierniewice ul. Nowobielańska 61,
Wieluń ul. Sieradzka 55 - Samodzielny Publiczny ZOZ,
Zduńska Wola ul. Królewska 29 - Samodzielny Publiczny ZOZ,
Zgierz ul. Długa 54 (krwiobus)