Wypdek drogowy na Sw. Antoniego - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypdek drogowy na Sw. Antoniego

5 października 2016r o godzinie 13:00, na ulicy Św. Antoniego doszło do zdarzenia drogowego, jak wynika ze wstępnych ustaleń 69-letnia mieszkanka Tomaszowa kierując vw passatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem, 38-letniemu mieszkańcowi powiatu opoczyńskiego, doprowadzając do zdarzenia pojazdów. Kierujący oplem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzona postępowanie.

Tomaszowscy policjanci podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych prowadzą działania zmierzające do eliminacji osób popełniających wykroczenia w ruchu drogowym, w szczególności są to działania ukierunkowane na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. To wykroczenie nadal jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Funkcjonariusze oprócz kontroli prędkości, sprawdzają stan trzeźwości uczestników ruchu drogowego oraz wyposażenie samochodów i wymagane dokumenty.

Przypominamy, że za przekroczenie dopuszczalnej prędkości mogą grozić poważne konsekwencje włącznie z utratą prawa jazdy.