Wypadki drogowe - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadki drogowe

27 sierpnia o godzinie 2:10, na drodze W 713, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem ciężarowym potrącił idącego poboczem pieszego. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku , do którego doszło 27 sierpnia 2016 roku około godziny 2.10 w nocy na drodze wojewódzkiej nr 713 w pobliżu miejscowości Sługocice w powiecie tomaszowskim.  Jak wynika z wstępnych ustaleń  39-letni kierujący tirem z naczepą potrącił pieszego, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Kierujący był trzeźwy. Został hospitalizowany. Do chwili obecnej nie jest  znana tożsamość ofiary ( mężczyzna w wieku około 60 lat).

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zwłok i pojazdu zabezpieczając ślady kryminalistyczne, Sporządzili dokumentacje fotograficzna i szkic.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają także  okoliczności wypadku, do którego doszło 27 sierpnia 2016 roku około godziny 18.00 w miejscowości Kanice w gminie Rzeczyca.Z wstępnych ustaleń wynika, że 8-letni rowerzysta skręcając  w lewo do posesji  nie ustąpił pierwszeństwa 48-letniemu  kierującemu hondą civic , który jechał z przeciwnego kierunku. W wyniku tej sytuacji doszło do potrącenia dziecka. Chłopiec został przetransportowany przez pogotowie lotnicze do szpitala. Okazało się, że kierujący hondą nie ma prawa jazdy gdyż uprawnienia te zostały mu cofnięte z uwagi na stan zdrowia. Był trzeźwy.