Wypadki drogowe - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadki drogowe

Do dwóch poważnych zdarzeń drogowych doszło 24 sierpnia na drogach powiatu tomaszowskiego. Uczestnik jednego z nich walczy o życie, Policjanci proszą świadków o kontakt z prowadzącym postępowanie.

24 sierpnia 2016r o godzinie 11:50 na drodze Tomaszów Mazowiecki- Kolonia Zawada, miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika z wstępnych ustaleń 74-letni kierujący motorowerem, skręcając w lewo,w boczną leśną drogę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku iveco, którym kierował 21-letni mieszkaniec Tomaszowa. Motocyklista z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do tomaszowskiego szpitala. Kierujący iveco był trzeźwy, od 74-latka została pobrana krew. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

24 sierpnia o godzinie 12:40 w Chorzęcinie miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika z wstępnych ustaleń 22-letnia mieszkanka gminy Grabica kierując kia sportage, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka vw T4, którym kierował 38-letni mieszkaniec gminy Ujazd, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W pojazdach łącznie podróżowało 10 osób. Kierujący pojazdami, oraz sześciu pasażerów zostało hospitalizowanych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących – byli trzeźwi.

Na miejscu obecne były wszystkie służby ratunkowe. Utrudnienia drogowe trwały około godzinę. Osoby które były świadkami tych wypadków drogowych proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Tomaszem Tataradzińskim tel 0 44 726 10 04 lub 997