Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

W ostatnim czasie do Komendy Policji wpływają zawiadomienia dotyczące kradzieży rowerów.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w godzinach 8:00 – 10:00 w każdą pierwszą środę miesiąca osoby chętne mogą oznakować swoje rowery. Procedura polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu "engrawer", oznaczenia składającego się z liter i cyfr oraz rejestracji w bazie danych Policji. Każdy oznakowany rower zostanie opatrzony w widocznym miejscu naklejką informującą o dokonaniu oznakowania roweru. Warunkiem oznakowania jest udokumentowanie legalności pochodzenia roweru oraz posiadanie ze sobą dokumentu tożsamości.

30 lipca w godzinach 2:00- 10:00, z ulicy Małkowskich złodziej ukradł pozostawiony przed wejściem do bloku rower z napisem „Romet”, skradziony rower był w kolorze czarno-zielono-białym.

2 sierpnia około godziny 14:00, na Wiejskiej ze stojaka znajdującego się przed blokiem, został skradziony rower Cross, koloru czarno-czerwonego.

Kilka minut później tego samego dnia został skradziony z ulicy Warszawskiej rower koloru czarnego marki mountrek. Skradzione rowery zabezpieczone były linkami. Osoby posiadające informację na temat kradzieży jednośladów proszone są o kontakt z miejscową policją tel 0 44 726 10 00 lub 997.