Informacje

Doborowe czwartki w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga: DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA w godz. 14:00 - 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji garnizonu łódzkiego, w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbedne do rozpoczęcicia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Zainteresowana spotkaniami osoba może się zgłosić w każdy pierwszy czwartek miesiąca do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim. .

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!

DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA

w godz. 14:00 - 16:00


w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy panfil 44

tel. 44 - 726 10 27

 

  • plakat pt. ,,doborowy czwartek" z wizerunkiem policjantów i adresem w którym odbywać będą się spotkania
    plakat