Pożegnanie z mundurem - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

22 lipca 2016r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość pożegnania odchodzących na emeryturę: asp. sztab. Haliny Goszczyńskiej oraz asp. sztab. Jacka Michalaka.

W obecności Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł. insp. Szymona Hermana, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł. insp. Wojciecha Tatara oraz kadry kierowniczej, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się pożegnanie:

asp. sztab Haliny Goszczyńskiej, która z służbami mundurowymi związana była przez 27 lat, na emeryturę odeszła ze stanowiska asystenta Zespołu d/s. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji, Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz asp. sztab. Jacka Michalaka , który służył w Policji przez 26 lat, na emeryturę odszedł ze stanowiska Detektywa Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Rokicinach Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Młodzi emeryci od przełożonych i od kolegów usłyszeli wiele słów uznania oraz podziękowań za długoletnią dobrze wykonywaną służbę.

Halinie i Jackowi życzymy jak najlepiej, a przede wszystkim, aby życie poza służbą dało tyle samo wyzwań i satysfakcji, które dała praca zawodowa.