Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Apelujemy do kierowców, by nie jechali „na pamięć” i stosowali się do nowego oznakowania

Do zwiększonej ilości zdarzeń drogowych doszło na ulicy Mireckiego. Większość kierujących nie zwraca uwagi na znaki drogowe, jadąc „na pamięć”. W miejsca te kierowane są patrole policyjne, które działają prewencyjnie.

Na skrzyżowaniu w którym nastąpiła zmiana organizacji ruchu doszło do większej ilości zdarzeń drogowych, na szczęście do tej pory były to kolizje, apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę aby nie doszło do nieszczęścia.

20 lipca o godzinie 20:00 na skrzyżowaniu Mireckiego i Szczęśliwej , kierujący oplem 25 letni mieszkaniec gminy Opoczno, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi41-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa, doprowadzając do zderzenia pojazdów. O godzinie 14:20, na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego vw 48-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego doszło do zderzenia z mazdą, którą kierował 35-letni mieszkaniec Tomaszowa. Do kolejnego zdarzenia na tym skrzyżowaniu doszło o godzinie 17:00- kierujący kia, 68 – letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa 33-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa, kierującemu fiatem, doprowadzając do zdarzenia pojazdów. Sprawcy zdarzeń drogowych odjechali z mandatami i punktami karnymi.