Pożegnanie z mundurem - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

24 czerwca 2016r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę Naczelnika Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim podinsp. Cezarego Jasnowskiego oraz Referenta Zespołu Ochronnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. ml. asp. Krzysztofa Fonioka

W obecności Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł. insp. Szymona Hermana oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł. insp. Wojciecha Tatara oraz kadry kierowniczej, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Cezarego Jasnowskiego, który z służbami mundurowymi związany był przez 33 lata. Naczelnik praktycznie przez całą służbę był w strukturach Wydziału Prewencji, dwa razy był delegowany na misje w Jugosławii. Na pożegnaniu byli praktycznie wszyscy policjanci i pracownicy prewencji. podinsp. Cezary Jasnowski w trakcie uroczystości usłyszał wiele słów uznania, gratulacji i podziękowań za dotychczasową służbę. Wszyscy, podkreślali wagę merytorycznej wiedzy, jaką przez te lata zdobył, opanowanie w sytuacjach czasami nawet ekstremalnych i zrozumienie dla podwładnych. mł. asp. Krzysztof Foniok służył w Policji przez 25 lat. Od samego początku była to służba w prewencji. Policjant od kolegów i przełożonych usłyszał wiele słów uznania oraz podziękowań za długoletnią dobrze wykonywaną służbę.

Policyjni emeryci zgodnie stwierdzili, że teraz będą mieli więcej czasu dla rodziny i rozwijania swoich pasji. Młodym emerytom życzymy jak najlepiej, a przede wszystkim, aby życie poza służbą dało tyle samo wyzwań i satysfakcji, które dała praca zawodowa.

 

  • policyjni emeryci
    policyjni emeryci
  • policyjni emeryci
    policyjni emeryci