Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w pojemniku w łazience

Policjanci znaleźli narkotyki ukryte w pojemniku w łazience,. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 35 gramów mefedronu. Za popełnione przestępstwo, 25 letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Mazowieckiego grozi kara do 3 lat więzienia

Zatrzymanym mężczyzną tomaszowscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci uzyskali informację, że środki odurzające  może przechowywać w swoim mieszkaniu. Podejrzewanego,namierzyli 1 marca2018 roku  o godzinie 21:00 na jednym z tomaszowskich parkingów samochodowych. Zatrzymali 25 latka i razem z nim pojechali do jego domu. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili schowany w łazience mefedron. Łącznie zabezpieczono ponad 35 gramów tego narkotyku.
Mężczyzna został przewieziony do komendy policji gdzie usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Grozi mu kara  do 3 lat więzienia. Mężczyzna nie był wcześniej notowany.