Spotkanie wigilijne służb mundurowych - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie wigilijne służb mundurowych

21 grudnia 2017r. w kompleksie koszarowym 25 Brygady Kawalerii Powietrznej po raz pierwszy odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich lokalnych służb mundurowych. W spotkaniu wzięli udział tomaszowscy policjanci na czele z Komendantem insp. Szymonem Hermanem, strażacy z Komendantem st. bryg. Krzysztofem Iskierką, Funkcjonariusze Straży Miejskiej z Komendantem Sławomirem Wieruszewskim i żołnierze z Dowódcą 25 Brygady Kawalerii Powietrznej płk. Adamem Marczakiem. Razem z mundurowymi świętowali przedstawiciele służb i instytucji z którymi funkcjonariusze i żołnierze współpracują na co dzień.

Na początku uroczystości Komendanci i Dowódca złożyli wszystkim zebranym świąteczne oraz noworoczne życzenia -  "(...) zdrowych i spokojnych świąt, pełnych radości i miłości w gronie rodzinnym. Jak również szczęśliwego nowego 2018 roku. Spełnienia marzeń i realizacji zamierzeń zarówno zawodowych jak i w życiu osobistym". Nie zapomniano również o żołnierzach pełniących służbę w Afganistanie. W tym ważnym dniu, została nawiązana wideo rozmowa, dzięki której  mogliśmy wszyscy nie tylko złożyć sobie życzenia, ale i zobaczyć siebie nawzajem. Przed rozpoczęciem wieczerzy ks. mjr Robert Dębiński udzielił błogosławieństwa dla zgromadzonych gości. Po czym zgodnie z tradycją bożonarodzeniową wszyscy zebrani złożyli sobie świąteczne życzenia opłatkowe.

20 grudnia Komendant Powiatowy Policji insp. Szymon Herman razem z Zastępcą mł. insp. Wojciechem Tatarem na sali narad podczas uroczystej zbiórki złożyli wszystkim policjantom i pracownikom świąteczne życzenia.