Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zobacz SPOT
dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. DOŻYNKI PREZYDENCKIE - SPAŁA 2018

  16 września 2018 roku do Spały, razem ze swoją małżonką, przyjechał Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda, który wraz z rolnikami z całej Polski dziękował za tegoroczne plony.

 2. Tragedia na drodze

  Kierująca najechała na leżącego na jezdni pieszego. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych i zachowaniu szczególnej ostrożności.

 3. Narkotyki nie trafią do sprzedaży

  Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli krzaki konopi indyjskich, które uprawiał w swoim mieszkaniu.

 4. Zginął podczas prac polowych

  64-letni traktorzysta zginął podczas obsługi ciągnika rolniczego. Policjanci apelują o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas prac polowych. Obsługa maszyn i obecność dzieci w ich pobliżu może być niebezpieczna. Policjanci apelują do kierowców maszyn rolniczych o zwiększoną ostrożność, a do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci.

 5. Niebieski piknik z tomaszowskimi policjantami

  Mieszkańcy miasta, którzy uczestniczyli w „Niebieskim Pikniku” w centrum Tomaszowa Mazowieckiego na Placu Kościuszki nie mogli narzekać na nudę. Impreza przyciągnęła rzeszę dzieci i młodzieży. Wszystko za sprawą tomaszowskich policjantów, którzy zorganizowali dla uczestników tego przedsięwzięcia liczne atrakcje w ramach obchodów Święta Policji jako drugą część imprezy przełożoną z 19 lipca na 6 września 2018 roku.

 6. Podróżowali z marihuaną

  Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 23 lat pod zarzutem posiadania narkotyków. W samochodzie BMW, którym podróżowali, policjanci znaleźli marihuanę. Należała do starszego z nich. W jego mieszkaniu zabezpieczono kolejne narkotyki.

 7. 44-latek próbował umówić się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym

  Do 2 lat kary pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali tomaszowscy policjanci pod zarzutem próby umówienia się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym.

 8. Ukradł bokserki

  Policjant zauważył uciekającego złodzieja i zatrzymał go po pościgu. Skradziona z galerii handlowej bielizna wróciła do sklepu .

 9. Za stodołą uprawiał konopie indyjskie

  Policjanci Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 39 - latka uprawiającego na swojej posesji, za stodołą, krzaki konopi indyjskich. Kryminalni skonfiskowali rośliny, a mężczyzna - mieszkaniec powiatu tomaszowskiego- usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 10. "EDWARD" - Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych

  Już 19 września br., podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie trzecia edycja akcji pod nazwą „EDWARD” (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych), w którą zaangażowana będzie również Policja woj. łódzkiego. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL oraz popierane przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ETSC).

Tagi

zabójstwo pijany kierujący dzieci z wizytą w Komendzie marta na podium lewa drzewa ozdobne kradzież happening włamanie Śmiertelny wypadek komendant wojewódzki nielegalny alkohol pijany kierowca zatrzymali pijanego kierującego wypadek drogowy kradzież z włamaniem poszukiwany bezpieczny senior ślubowanie policjantów zawody wandal kradzież pieniędzy alkohol zatrzymany z narkotykami kradzież roweru bezpieczna droga do szkoły bezpieczeństwo aplikacja Moja Komenda rozbój turniej piłki nożnej dopalacze odnaleziona zaginiona porozumienie motorowerzysta uszkodzenie mienia uzależnienie narkotyki porady policja zalew sulejowski prelekcja wypadek na torach prewencja poszukiwana marihuana nietrzeźwy kierujący prewencja ruch drogowy awans policjantów zaginiona debata przywłaszczenie pijani rodzice

Linki