Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Zobacz SPOT
dzielnicowy2
mapazagrozen
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Tomaszowscy policjanci uratowali życie kobiecie

  Funkcjonariusze referatu patrolowo- interwencyjnego tomaszowskiej jednostki uratowali życie 33-letniej kobiety. Policjanci podjęli reanimację i przywrócili mieszkance Tomaszowa Mazowieckiego czynności życiowe. Kobieta jest już pod opieką lekarzy.

 2. Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji w Tomaszowie Mazowieckim

  Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman zaprasza na uroczyste obchody Święta Policji, które przewidziane są na dzień 19 lipca 2018 roku w naszym mieście.

 3. KOLEJNY DZIEŃ POSZUKIWAŃ NA ZALEWIE SULEJOWSKIM

  Apelujemy o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad woda i kategoryczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu chociażby z łodzi. Na akwenie , z udziałem policji, straży pożarnej i WOPR , trwają poszukiwania 24-latka, który wyskoczył z łodzi do wody i już nie wypłynął. Dzisiaj zalew będzie także monitorował policyjny śmigłowiec.

 4. Tragiczny finał poszukiwań nad Zalewem Sulejowskim

  12 lipca 2018r potwierdziły się przypuszczenia policjantów. Odnaleziono ciało mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Apelujemy o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad woda i kategoryczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

 5. Groźne zdarzenie drogowe w Budziszewicach! Apelujemy o ostrożność

  Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 09 lipca 2018 roku w miejscowości Budziszewice około godziny 14:00

 6. Tomaszowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo obozowiczów

  Okres wakacyjny to czas kiedy na teren powiatu tomaszowskiego zwłaszcza w okolice kompleksów leśnych i akwenów wodnych przybywa wiele grup zorganizowanych z całego kraju. Obozowicze podczas letniego wypoczynku na łonie natury są kontrolowani przez lokalne służby, aby wyeliminować ewentualne zagrożenia, które mogą mieć wpływ na ich bezpieczeństwo. Od początku wakacji na naszym terenie wypoczywa już 8 grup harcerzy. Tomaszowscy mundurowi dbają o to, aby byli bezpieczni.

 7. Przypominamy o bezpieczeństwie podczas wakacji

  Wakacyjne miesiące lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Szczególną uwagę zwracamy na podróżujących, aby bezpiecznie dotarli do celu.

 8. Tragiczny wypadek motocyklisty. POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ!

  Tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku z udziałem motocyklisty, który miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Spalskiej i Sosnowej. Niestety, kilkanaście godzin po zdarzeniu 32- letni kierowca jednośladu zmarł.

 9. Uderzenie w narkotykowy biznes

  Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali łącznie 161,27 gramów narkotyków . Usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może im grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 10. Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim z okazji święta policji przyznał podległym funkcjonariuszom nagrody pieniężne i pochwały w rozkazie. Łącznie 198 policjantów i 37 pracowników policji otrzymało nagrody.

  Na przypomnienie zasługuje fakt, iż tomaszowscy policjanci zostali również wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów święta policji. Awans w stopniu otrzymało 65 tomaszowskich policjantów. W korpusie oficerów mianowanych zostało 5 funkcjonariuszy, w korpusie aspirantów 34, w korpusie podoficerów 17 i 9 szeregowych. Podczas wojewódzkiego święta policji srebrne medale za długoletnią służbę otrzymało 3 tomaszowskich funkcjonariuszy: Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Rafał Goszczyński oraz dyżurny tomaszowskiej policji asp. sztab. Krzysztof Bernacki. Medale za długoletnią służbę przyznawane są przez Prezydenta RP. Z Tomaszowskiej jednostki policji wyróżniony został przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji brązową odznaką zasłużony policjant st. asp. Przemysław Kozłowski. Wyszystkim wyróżnionym i awansowanym serdecznie gratulujemy.

Tagi

bezpieczna droga do szkoły nowi policjanci dopalacze rozbój porady zaginiona złodziej mieszkaniowy happening pijany kierujący po służbie pierwsza pomoc poszukiwany narkotyki rowerzyści uszkodzenie mienia uratowany niedoszły samobójca pedofil Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń wyróżnienia awanse kradzież włamanie Śmiertelny wypadek pobicie alkohol ŚDM kolizja drogowa poszukiwana debata akcja drogówki woda nielegalny połów ryb wypadek drogowy konkurs pomoc policjantów dzielnicowi odnaleziona zaginiona okradali seniorów święto policji zaginiony policjanci na wodzie zmiana organizacji ruchu zatrzymali pijanych kierujących marihuana pijani rodzice pokrzywdzone dzieci turniej piłki nożnej paserka bezpieczny senior policja wodna uzależnienie

Linki